Konferencija „Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir Sofija Čiurlionienė-Kymantaitė“

Rugsėjo 30 d. įvyko Lyčių studijų centro organizuota konferencija „Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir S Ciurlioniene-Kymantaite (centre) ZenevojeSofija Čiurlionienė-Kymantaitė“. Joje dalyvavo mokslininkai  iš Vilniaus ir Vytauto Didžiojo universitetų, Lietuvių literatūros ir tautosakos, Lietuvos kultūros tyrimų ir Sociologijos institutų, kitų įstaigų.
Skaityti daugiau: „Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir Sofija Čiurlionienė-Kymantaitė“

Lina Radžiūnienė, Solveiga Daugirdaitė, 2011-10-17