Viešos paskaitos Lyčių studijų centre kovo 22 d. 15:00 ir 17:00

Dr. Olga Anna Kotowska-Wojcik2018 m. kovo 22 d. Lyčių studijų centre pagal Erasmus mainų programą viešės sociologijos mokslų dr. Olga Anna Kotowska-Wojcik iš Kardinolo S.Višinskio universiteto Varšuvoje (Cardinal Wyszyński University in Warsaw ) ir skaitys paskaitas: 15 val. „Lyties aspektas socialinėje ekonomikoje“ („Gender issues in social economy“) ir 17 val. „Kas ypatingo socialinės ekonomikos sektoriaus feminizacijoje?“ („What is so special about feminization of SE sector?“). Paskaitos vyks anglų kalba. Vieta - VU Komunikacijos fakultetas, Spaudos teatras, Saulėtekio al. 9, I rūmai.
Kviečiame dalyvauti!