Paskaita apie translyčių asmenų padėtį spalio 12 d.

tomas vytautas raskevicius 72277290Lyčių stereotipai nubrėžia griežtas vyriškumo ir moteriškumo normas. O ką išgyvena žmonės, kurie ryžtasi pereiti iš vieno lyčių spektro poliaus į kitą arba, kitais žodžiais tariant, pakeisti lytį? Apie translyčių asmenų žmogaus teisių padėtį Lietuvoje pasakos Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL Žmogaus teisių politikos koordinatorius Tomas Vytautas Raskevičius (Tomaš Ilja).

Paskaita vyks spalio 12 d. nuo 15 val. Kūrybos komunikacijos salėje, JR5, Komunikacijos fakultete, Saulėtekio al. 9, I rūmuose.

Tai atvira bendrųjų universitetinių studijų (BUS) dalyko "Lyčių studijos" paskaita su kviestiniu svečiu.