Susitikimas su Kinijos moterų delegacija, atvykusia į konferenciją

Gegužės 26 dieną Komunikacijos fakulteto Freskos kambaryje susitiko Lyčių studijų centro dėstytojai ir Visos Kinijos moterų federacijos delegacija, vadovaujama viceprezidentės ponios Tan Lin. Delegacijos narės domėjosi pagrindiniais Centro dėstytojų darbais ir lyčių politikos formavimu Lietuvoje. Susitikimo metu buvo aptartos bendros lyčių studijų ir lygių galimybių įgyvendinimo problemos Kinijoje ir Lietuvoje. Susitikimas vyko draugiškoje ir savitarpio supratimo aplinkoje.

Visos Kinijos moterų federacijos delegacija dalyvauja tarptautinėje konferencijoje „Moterų ekonominis įgalinimas: lygios galimybės darbo pasaulyje”, kurią rengia LR Užsienio reikalų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Mykolo Romerio universitetas. Renginio globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

DSC07469 250 DSC07478 250