Lyčių studijoms Lietuvoje - 25-eri sukanka jau šį penktadienį, kovo 31 d.

1993 08_23-25_500Lyčių studijų centras 2017 m. kovo 31 d. rengia nacionalinę mokslinę konferenciją
„LYČIŲ STUDIJOMS LIETUVOJE – 25-eri: PASIEKIMAI, IŠŠŪKIAI, PERSPEKTYVOS“
Kviečiame įvairių sričių mokslininkes(-us), lyčių studijų teoretikes(-us) ir praktikes(-us), atsakingų ministerijų darbuotojas(-us), lyčių lygybės srityse dirbančių institucijų ekspertes(-us), NVO organizacijų atstoves(-us) parengti pranešimus bei jų metu pasidalinti teorinėmis ir praktinėmis lyčių studijų įžvalgomis, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis temomis.

Programa

Konferencija vyks Vilniaus universiteto Teatro salėje, 238 ir 239 seminarų kambariuose, Universiteto g. 3.

Konferencijos organizacinis komitetas:
Doc. dr. Lijana Stundžė (pirmininkė)
Prof. (HP) dr. Dalia Leinartė
Dr. Deimantė Šėporaitytė – Vismantė