Antrojo Barboros Didžiokienės prisiminimų tomo pristatymas

Didziokiene priekis 150Lyčių studijų centras pradėjęs išleistojo antrojo mažosios dailininkės Barboros Didžiokienės prisiminimų tomo pristatymu tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje toliau tęsia pristatymų ciklą.

Balandžio 13 dieną 17 val. knygą pristatysime Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose 239 - ajame seminarų kambaryje, Universiteto g. 3.

Balandžio 27 dieną pristatymas vyks Rumšiškėse, Kaišiadorių muziejaus J. Aisčio ekspozicijos salėje, J. Aisčio g. 1.  Pradžia pusę šešių vakaro.

Gegužės 12 dieną 17 val. pristatymas bus Nacionaliniame M.K. Čiurliono dailės muziejuje Kaune, V. Putvinskio g. 55.