Paroda „Valstybės moterys: artimui ir Tėvynei“

Paroda veikia VU bibliotekos Galerijoje (III a, Universiteto g. 3) iki gegužės 19 d.

2012 m. Istorinės LR Prezidentūros Kaune parengta paroda „Valstybės moterys: artimui ir Tėvynei“, supažindina su Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpiu veikusių moterų draugijų veikla bei reikšmingais įvairių profesijų, skirtingų socialinių sluoksnių moterų darbais. Parodos rengėjai siekė įvairiapusiškai apžvelgti ano meto moterų interesus, jų politinius tikslus, kultūrinio bei socialinio darbo siekius, fizinį ir dvasinį tobulėjimą.

Daugiau apie parodą