Demokratijų bendrijos atstovų aukšto lygio susitikimas - diskusija „Moterys ir lyderystė"

melanne s verveer2010 balandžio 12 d. įvyko Demokratijų bendrijos atstovų aukšto lygio susitikimas - diskusija „Moterys ir lyderystė". Ar daug Lietuvos moterų dalyvauja politikoje, vadovauja valstybinėms ir privačioms įstaigoms, mokslo institucijoms? Ar moterys gali ir nori tapti lyderėmis – kas lemia jų pasirinkimą? Apie tai susitikime su visuomene Vilniaus universitete diskutavo JAV ambasadorė lyčių lygybės klausimais Melanne S. Verveer, buvusi Lenkijos pirmoji ponia Jolanta Kwaśniewska, Seimo narė Aušrinė Marija Pavilionienė, Švedijos ambasadorė demokratijai Maria Leisssner, užsienio reiklalų viceministras Evaldas Ignatavičius ir Vilniaus universiteto Lyčių studijų centro direktorė Dalia Leinartė. Viešą susitikimą-diskusiją „Moterys ir lyderystė" balandžio 12 d. Vilniuje vykusio Demokratijų bendrijos atstovų susitikimo proga surengė VU Lyčių studijų centras, JAV ambasada Lietuvoje, Seimas ir Užsienio reikalų ministerija.

Skaitykite plačiau.