Vizitas iš Bavarijos

Vizitas is Bavarijos iskirpta2012 balandžio 30 d. Lyčių studijų centre lankėsi Bavarijos žemės parlamento nariai Dr. Josef Dürr, Simone Tolle, Ulrike Gote, patarėja kultūros politikos klausimais Patrizia Heidegger, patarėja vidaus ir teisės politikos klausimams Isabelle Maaßen, patarėja mokslo politikos klausimams Sabine Schneider. Svečius lydėjo Vokietijos ambasados protokolo skyriaus vedėja Dorothee Günther ir ambasados vertėja Rasa Cirienė. Aptarta Lyčių studijų bei lyčių lygybės politikos padėtis Lietuvoje ir Vokietijoje.