Diskusija apie feminizmą sutraukė daug publikos [17-09-28]

Rugsėjo 27 d. į buvusią Moterų, vėliau Lyčių studijų centro erdvę gausiai rinkosi publika dalyvauti diskusijoje apie feminizmą. Šią erdvę galima laikyti feminizmo lopšiu, nes čia prieš 25 metus buvo įkurtas pirmasis Baltijos šalyse Moterų studijų centras. Tiek prieš 25-erius metus, tiek dabar žodis "feminizmas" daugeliui sukelia susierzinimą, verčia klijuoti etiketes.

Pretekstu diskusijai tapo VU Lyčių studijų centro lektoriaus Donato Paulausko knyga „F* žodis, kurio negalima minėti“. Autoriaus prelegentės buvo meno kritikė, kuratorė Laima Kreivytė, Manoteises.lt vyr.
redaktorė Jūratė Juškaitė ir „Moterys kalba“ narė Modesta Kairytė.

Diskusiją ir jos dalyvius pristatė doc. dr. Lijana Stundžė

Renginį organizavo: